Снять жильё в частном секторе Крыма Особливості курорту Трускавець  

Новые статьи

Особливості курорту Трускавець

Трускавець — це невелике курортне місто за 100 км від Львова, що знаходиться серед гір, вкритих лісом, у рідному краю Івана Франка. Залізницею сполучений Трускавець з великими містами України та СНД, з країнами Балтики. Між Львовом і Трускавцем через міста Стрий і Дрогобич курсують автобуси та електропоїзди, які забезпечують сполучення для туристів та відпочиваючих.

Для Трускавця характерний теплий, помірно вологий клімат. У ньому гостює недовга і сніжна зима, часто з багатьма відлигами, нерідко стрімка весна, тепле літо, довга і золота осінь. Середня температура в січні в Трускавці — мінус 6 С, а в липні — плюс 18 С.

Трускавець розташований за 100 км на південь від Львова, в тихій і екологічно чистій зоні. Курорт Трускавець — одна знайдавніших оздоровниць в Європі. На території Трускавець є чималі запаси мінеральних вод — 14 природних джерел, а також поклади «гірського воску» — озокериту. Забезпечує привабливість Трускавця лікувальна вода «Нафтуся», а такожприродний мінерал озокерит. Велику популярність у відпочиваючих в Трускавці мають мінеральні джерела «Марія», «Юзя», «Софія» і «Броніслава».

Головне багатство Трускавця — це мінеральна вода «Нафтуся» — унікальна вода для лікування хвороб нирок, що не тільки виводить камені, а й запобігає їх утворенню. За лікувальним ефектом їй немає рівних. Особливість Нафтусі в тому, що вона швидко втрачає свої лікувальні властивості, вступивши в контакт з повітрям, тому її треба пити лише біля бювету. У Трускавці 2 бювети — в самому центрі курорту і в його нагірній частині (верхній).

«Нафтуся» — досить сильна вода, норма одноразового прийому — бл. 100 г, тому потрібні лікувальна база і лікарський контроль.

Трускавець відноситься до найбільших і найбільш привабливих бальнеологічних курортів Європи.

Нині курорт Трускавець може бути зразком рекрополісу, курортополісу та рекреаційної зони, місцем відпрацювання тапоширення найновіших технологій в курортній сфері, впровадження ефективних способів лікування, реабілітації,оздоровлення населення, забезпечення раціонального використання рекреаційних ресурсів та належного рівняприродоохоронних заходів.

Бл. 170 000 чол. відпочивають тут щороку з усієї України, а також Росії, в 20-и комфортабельних санаторіях і 23-х пансіонатах.

Кваліфікований медичний персонал, новітня діагностична та лікувальна база дають високу ефективність лікування.


Авторизация
логин
пароль
Забыли свой пароль?

Реклама

Аренда квартир в Ростове-на-Дону   Снять квартиру в Киеве